Asistent/ka logistiky

Místo pracoviště: okres Hlavní město Praha
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované jazyky: Angličtina (pokročilá)
Michaela Kokrmentová

Kontaktní osoba:
SYNERGIE, s.r.o.
Research Consultant

Personálně poradenská agentura Synergie s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Za úspěchem Synergie stojí výborná znalost pracovního trhu, široké portfolio klientů a individuální přístup našich konzultantů, kteří disponují širokými znalostmi a zkušenostmi ve svých oborech.

Stručný popis

Máte angličtinu na pokročilé úrovni a logistika vám není cizí? Aktuálně obsazujeme pozici Asistent/ka logistiky pro mezinárodní společnost v Praze. Jako podpora logistického týmu budete mít na starosti vyřizování objednávek a komunikaci se zákazníky. Těšíme se na vaše životopisy.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Vyřizování zákaznických objednávek (potvrzování objednávek, správa objednávek v systému)
  • Komunikace se zákazníky, technickým a obchodním oddělením
  • Podpora oddělení logistiky, zastupování Vedoucího logistiky v případě potřeby
  • Spolupráce se skladem na expedici zásilek (vyřizování podkladů k expedici zboží)
  • Administrativa spojená s chodem kanceláře

Jak by měl vypadat váš profil?

  • SŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti v logistice
  • Znalost angličtiny na pokročilé úrovni
  • Uživatelská znalost MS Office

O společnosti

Naším klientem je mezinárodní společnost, dodávající technická řešení pro různá odvětví průmyslu (farmaceutický, petrochemický, energetický, atd.).

Výhody

  • Zázemí mezinárodní stabilní společnosti
  • Balíček firemních benefitů (stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na jazykové kurzy, příspěvky na sportovní aktivity, nápoje na pracovišti)
  • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Zajímavé platové ohodnocení

Nenašli jste pro sebe vhodné pracovní místo?

Stačí nám zaslat váš aktuální životopis