Účetní zaměřený na projekty - včetně metodiky

Místo pracoviště: okres Hlavní město Praha
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (pokročilá), čeština (výborná)

Kontaktní osoba:
SYNERGIE, s.r.o.
Lucia Kočišová
+420 602 139 434

Personálně poradenská agentura Synergie s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Za úspěchem Synergie stojí výborná znalost pracovního trhu, široké portfolio klientů a individuální přístup našich konzultantů, kteří disponují širokými znalostmi a zkušenostmi ve svých oborech.

Stručný popis

Tato pozice je pro člověka se zkušenostmi z účetnictví , který nabyl praktické zkušenosti z kompletní účetní agendy v rámci finanční nebo bankovní instituce a dále už nechce přímo účtovat - nyní by se rád podílel na zavádění, testování nových účetních systémů. Zamlouvalo by se mu taky vytváření účetní metodiky. Myslíte, že jste to vy? Ozvěte se nám, těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Jaká bude vaše náplň práce?

  • Podílení se na řešeních za oblast účetnictví, daní a výkaznictví
  • Testování nového obchodního systému
  • Příprava účetní metodiky

Požadavky zaměstnání

Co budete pro tuto pozici potřebovat?

  • Zkušenosti z kompletního účetnictví alespoň 3 roky
  • Máte backround z finanční nebo bankovní instituce
  • V minulosti jste měl možnost aktivně se zapojit do projektu spojeného s novým účetním systémem
  • Angličtina - komunikativní úroveň ( B2)
  • Uplatníte analytické myšlení
  • Nakonec budete potřebovat schopnost dobře a jasně komunikovat s lidmi a také umění domluvit se s různými typy lidí

O společnosti

Finanční instituce, která je napojena na oblast automotive. Velikostí se jedná o středně velkou společnost. Firemní kultura tradiční české instituce.

Výhody

Co vám chceme nabídnout?

  • Zajímavou práci
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní restauraci
  • Diverzitní tým
  • Příspěvky na jazykovou výuku nebo sport
  • Nadstandardní lékařskou péči
  • Pravidelné očkování
  • Zvýhodněnou nabídku firemních produktů

Nenašli jste pro sebe vhodné pracovní místo?

Stačí nám zaslat váš aktuální životopis