Samostatná účetní ve finanční instituci

Místo pracoviště: okres Hlavní město Praha
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Kontaktní osoba:
SYNERGIE, s.r.o.
Lucia Kočišová
+420 602 139 434

Personálně poradenská agentura Synergie s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Za úspěchem Synergie stojí výborná znalost pracovního trhu, široké portfolio klientů a individuální přístup našich konzultantů, kteří disponují širokými znalostmi a zkušenostmi ve svých oborech.

Stručný popis

Máte 3 roky praxe v účetnictví a jeho komplexní znalost? Máme pro vás jedinečnou nabídku. Staňte se součástí české firmy s příběhem, která expandovala z Česka do 11 zemí a její zaměstnanci jí neopouští. Ozvěte se nám a už jí nebudete chtít opustit ani vy.

Náplň práce

  • Budete spravovat komplexní účetnictví jedné firmy v rámci skupiny včetně sestavování závěrek na měsíční i roční bázi
  • Budete spravovat bankovní účty a platební styk
  • Příprava daňových přiznání a komunikace s úřady
  • Spolupráce na reportingu
  • Příprava podkladů pro audit

Požadavky zaměstnání

Co budete pro tuto práci potřebovat?

  • Baví vás čísla a chcete se stát šťastnou 7 (sedmým členem účetního oddělení)
  • Zkušenost v účetnictví alespoň 3 roky
  • Znalost komplexního účetnictví
  • Vzdělání ekonomického zaměření
  • Angličtina na komunikativní úrovni, budete se každodenně pohybovat v mezinárodním prostředí
  • Osobnostně byste měl/a být pečlivý/á a spolehlivý/á
  • Analytické myšlení

O společnosti

Náš klient je finanční instituce, v oblasti svého působení ve střední, jihovýchodní a východní Evropě. Sice sídlí přímo v srdci Prahy, ale jeho sítě sahají až po Vietnam.

Výhody

Důvody proč tuto firmu nebudete chtít opustit…

  • Příjemné pracovní prostředí na lukrativní adrese
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Bonusy/Prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na sport a kulturu (firma sídli pár kroků od divadla a fitness centra)
  • Vzdělávání a osobní růst
  • Stravenky, firemní akce a další.

Nenašli jste pro sebe vhodné pracovní místo?

Stačí nám zaslat váš aktuální životopis