Účetní pro párování plateb na zkrácený úvazek (6h/denně)

Místo pracoviště: okres Hlavní město Praha
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ pracovního vztahu: Práce na zkrácený úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované jazyky: Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontaktní osoba:
SYNERGIE, s.r.o.
Kristina Špalová
601 383 802

Personálně poradenská agentura Synergie s.r.o. působí na českém trhu od roku 1993. Za úspěchem Synergie stojí výborná znalost pracovního trhu, široké portfolio klientů a individuální přístup našich konzultantů, kteří disponují širokými znalostmi a zkušenostmi ve svých oborech.

Stručný popis

Pro přední českou finanční společnost zaměřující se na financování a podporu prodeje aut hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní pro párování plateb na zkrácený úvazek. Máte-li odpovídající zkušenosti, možná je právě toto pro vás ta správná příležitost. Kontaktujte nás bez váhání, ideální možnost pro maminky s dětmi.

Pro přední Českou finanční společnost zaměřující se na financování a podporu prodeje aut hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní pro párování plateb na zkrácený úvazek. Máte-li odpovídající zkušenosti, možná je právě toto pro vás ta správná příležitost. Kontaktujte nás bez váhání, ideální možnost pro maminky s dětmi.

Náplň práce:

  • Zpracování a účtování faktur
  • Správa a párování otevřených položek
  • Platební styk
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce s auditory a daňovým poradcem
  • Administrativní práce s tím spojená
  • Spolupráce na projektech společnosti

Požadavky zaměstnání

  • Praxe v českém účetnictví cca 1 rok
  • Středoškolské či Vysokoškolské vzdělání
  • Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou
  • Angličtina – na komunikativní úrovni
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Iniciativa, samostatnost

O společnosti

Prestižní česká finanční společnost, která se zaměřuje se na financování a podporu prodeje aut, služby pro fleet a související služby jako například různé typy pojištění a asistence.

Výhody

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 5 sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příležitostná možnost homeoffice
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti (2x/ měsíc)
  • Cafeteria systém
  • Výhodný operativní leasing
  • Penzijní připojištění
  • Masážní křeslo
  • Multisport karta
  • Spotřebitelský úvěr bez úroku
  • Jazykové vzdělávání
  • Nadstandardní péče
  • Narozeninové dárky

Nenašli jste pro sebe vhodné pracovní místo?

Stačí nám zaslat váš aktuální životopis