Montážní dělník / dělnice. 25.000 Kč - VOLNÉ VÍKENDY!

Místo pracoviště: E1017, 664 42  Modřice-Modřice, Česká republika
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Základní
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontaktní osoba:
SYNERGIE, s.r.o.
Lucie Zobačová
+420 727 863 755

Do čisté a klimatizované výroby hledáme nové zaměstnance na 3 směny.
Pokud máte zájem o prohlídku haly ještě přes nástupem, neváhejte nás kontaktovat!

Náplň práce:

- jednoduchá montáž a kompletace výrobků pro automobilový průmysl nebo potravinářství
- činnosti dle návodů
- kontrola kvality

Vše se lehce naučíte, školení máme na vysoké úrovni!

Požadavky:

- nevadí Vám pracovat na 3 směny
- pečlivost

Hledáme jak zaměstnance s praxí ve výrobě, tak i pracovníky bez praxe! Vše Vás naučíme a k dispozici Vám bude po celou dobu školitel.

Výhody:

- mzda až 25.000 Kč + pololetní bonusy
- 5 dní dovolené navíc
- moderní, příjemné a čisté prostředí
- doprava z centra Brna zdarma přímo před společnost
- obědy/večeře za 26 Kč, káva zdarma
- stravenkový paušál

Nenašli jste pro sebe vhodné pracovní místo?

Stačí nám zaslat váš aktuální životopis