HR kolega pro naši pobočku s Angličtinou.

Místo pracoviště: Smetanova 347/9, 602 00  Brno-Veveří, Česká republika
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Požadované jazyky: Čeština (výborná), Angličtina (výborná)

Kontaktní osoba:
SYNERGIE, s.r.o.
Dominika Kopčáková

Synergie je personálně-poradenská společnost působící na českém trhu již přes 25 let. Jsme součástí francouzské skupiny Synergie Group, která má v Evropě vedoucí postavení v poskytování HR služeb.
Působíme v oblasti Permanent Placement i Temporary Staffing.

Do naši kanceláře v Brně hledáme posilu do týmu na pozici HR Consultant.
Budete zastřešovat náborové procesy , komunikovat s přidělenými zaměstnanci a našimi partnery. Pokud Vás baví práce s lidmi, administrativa je Váš kamarád, reagujte na danou nabídku a my se Vám rádi ozveme.

Co Vás čeká?

  • Zastřešení náborových aktivit
  • Komunikace se zaměstnanci
  • Příprava dokumentů pro nové a stávající zaměstnance
  • Komunikace se stávajícími a novými partneři
  • Mzdová agenda
  • a mnoho dalšího..

Nabízíme:

  • Zajímá základní mzda
  • Bonusový systém
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Skvělý tým kolegů
  • Služební telefon, notebook
  • Práce na HPP nebo zkrácený úvazek
  • Možnost pravidelných Home Office
  • Nástup v únoru/březnu

Jaké máme očekávání od nového kolegu?

  • SŠ /VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oboru personalistiky nebo administrativy
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost stanovit si priority
  • Řidičský průkaz sk. B – Aktívní řidič
  • Anglický jazyk - pravidelná komunikace
  • Český jazyk

Těšíme se na Vaše životopisy :)

Nenašli jste pro sebe vhodné pracovní místo?

Stačí nám zaslat váš aktuální životopis